26 Haziran 2012 Salı

Şahane Hatalar - Talih Kuşu / KİTAP

Her şey caaanım 'Ahmet Ümit' kitabımı evde unutmamla başladı. Tatilde bir şeyler okuyayım diye kitapçıdan elimde 'Şahane Hatalar' ile çıktım. Yok efendim şöyle çok satmış, böyle heyecanlıymış.


Şimdi kitabın olayı şu: Size para çıkıyor piyangodan ve sonra önünüzde hayatınızı şekillendirmek için bir sürü seçenek oluyor. Hayalinizde canlandırın, eviniz, eşiniz, hobiniz vs. neleriniz değişir yada aynı kalır?
Size habire seçenekler sunuyor kitap, seçtiğiniz duruma göre de x. sayfaya yönlendiriliyorsunuz.
Okuması çok kolay ve zevkli ammaaa 600 sayfalık kitap 15 dk'da biter mi?
Toplamda 30 sayfa okumuşumdur, hoopp kitap bitti. Ne olduğunu anlayamadım.


Bana göre değilmiş, bir kitap elimde en az 1 hafta sürünmeli. Kendimi kurguya, yazara ve karakterlere alıştırmalıyım. Böyle selam verip kaçan kitaptan hazetmedim.
Eşinizin dostunun kütüphanesinde rastlarsanız hemen alın bir okuyun ama :) demem o ki boşuna para vermeyin :)Yazar: Heather McElhatton
Çevirmen: Dilek Belirgen Cenkçiler
Sayfa Sayısı: 632
Dili: Türkçe
Yayınevi:APRIL
Fiyatı:24 TL

3 yorum:

Duygu Yaman dedi ki...

:) aslında biraz daha uzun sürseymiş tam tatil kitabı gibiymiş olay...:)
eğlenceli.. ama 15 dakika da çok kısaymış hakikaten..

Dönence dedi ki...

kesınlıkle nefis bi kitap ama her hikayenin sonunda ölen ben oldum
her tercih bi vazgeçiş dedikleri bu olsa gerek:)

Ballkaya Adventures dedi ki...

Merhabalar,
Burada bahsettiğiniz kitaplar ile aynı mantıkta çalışan bir uygulama/hikaye yazdım. Uygulamamın hem android hem ios sürümü bulunmakta (Adı: Senin Hikayen - Hayvanat Bahçesi Macerası). Son zamanlarda telefon ve tablet kullanımı artan çocukları bu alışkanlıklarından kolayca vazgeçiremiyoruz. O halde bunları kullanırken hem yeni şeyler öğrensinler, karar verme yetileri gelişsin hem de okuma alışkanlığı kazansınlar istedim. İnceler ve paylaşabilirseniz çok sevinirim.