29 Ocak 2010 Cuma

Kozmetik alışverişi için tavsiye


Strawberrynet.com'dan ara ara alışveriş yapan biri olarak , rotayı çok daha ucuz'a ürün satan Cheapsmells'e çevirmiş bulunuyorum.
Ürünler Avrupa'dan geldiği için fiyatlar daha uygun diyenler var.
İlk siparişim bu hafta elime geldi.Bana ulaşması 5 iş günü sürdü .
Max Factor'den pudra ve rimel almıştım. Sağlam ve hiç açılmamış haliyle geldi.
Piyasada 30 Lira civarında satılan bu pudra , BURADA 15 Lira'dan daha az .(gel vatandaş geeel , der gibi oldum :) )
Bence tek dezavantajı , ürün yelpazesi geniş değil ve sitede aranılan şey kolay bulunmuyor.

6 yorum:

özgün dedi ki...

gerçekten çok ucuzmuş sağol canım haber ettiğin için.

Berrak dedi ki...

çok teşekkürler Seda, yeni bir şey öğrendim senden :)

Adsız dedi ki...

Shiseido'dan almayı düşündüğüm bir ürün üzerinden kıyasladım, mağaza fiyatından 60 TL ve Strawberry.den 10 TL daha ucuz kıyasladığım ürün, son zamanların en önemli haberi bu Sedacım, teşekkürler :)
Seçil.

Dışavurum dedi ki...

Güzel süslenmeler kızlar :)

nesobaby dedi ki...

bak bak kozmetik çılgınları nasıl belli oluyor :))) valla senin siteyi bilmem ama bu sitelerden alışveriş çok daha cazip olmaya başladı ben de oturduğum yerden alışveriş yapıp bir çok şeyi arayıp bulabiliyorum . Hem böylece AVM 'de başım ağrımıyor (benim çok başımı ağrıtır oralarda gezmek) ayrıca kozmetik siteleri duty free'lerden bile daha ucuz oluyor ;)

Adsız dedi ki...

[p]net/andhttp://www . It is also practical in adjusting temperature according to outside [url=http://www.uggslipperssale.co.uk]kids ugg slippers[/url] environment which assures a cool space in hot days . Some have chunky pumps and laces, while others [url=http://www.uggslipperssale.co.uk]ugg slippers[/url] are flat-heeled slip-ons . Sie wurden innerhalb der ersten Kriegsf篓鹿hrung durch Handwerk Piloten genutzt, als der einfachste Weg, die mit in Verbindung stehend innerhalb Kommunikationsantennen Kabinen gem篓鹿tlich von den [url=http://www.uggbaileybuttonbootssale.co.uk]ugg bailey button[/url] Flugzeugen, die sie schweben waren . You will discover that you will begin [url=http://www.cheapuggbootsukonlinesale.co.uk]authentic ugg boots uk[/url] to implement the things you know even without noticing it . The Regardless of hot or cold, you can wear [url=http://www.uggstoresaleuk.co.uk]ugg uk[/url] Ugg boots as the time to show your personality . These are seconds, essentially . Previously mentioned it turned out tough to [url=http://www.uggsbootssaleukcheap.co.uk]cheap ugg boots sale[/url] hold the diploma tennis shoes currently it comes with child skills are usually a bigger harder erection together with much easier to tend to.[/p]